Про фонд

Благодійний фонд “Допомога ветеранам АТО” був заснований в травні 2015 року волонтерами, близькими та рідними учасників АТО — тими, кому було не байдуже повернення до мирного життя воїнів-захисників України.

На сьогоднішній день, враховуючи складне становище з реалізацією своїх прав учасниками АТО в нашій країні – БФ «Допомога ветеранам АТО» приділяє особливу увагу наданню благодійної допомоги та підтримки ветеранам війни на сході, які захищали та захищають нашу Батьківщину.
Основною метою діяльності Благодійного Фонду «Допомога ветеранам АТО» є: здійснення благодійної діяльності в інтересах спільноти учасників АТО, надання благодійної допомоги тим хто її потребує, впровадження необхідних виховально-патріотичних заходів для молоді та дітей — пропаганда подвигу тих, хто із зброєю у руках став на захист нашої держави у важку мить.

Для більш ефективної роботи з виконання своїх статутних цілей, кошти, які збирає БФ “Допомога ветеранам АТО”, йдуть переважно на виконання тих проектів, що були вже започатковані та реалізуються громадськими організаціями ветеранів АТО, на допомогу членам таких організацій та на підтримку бойових підрозділів ЗСУ, МВС, Національної Гвардії.