Допомогти

Діяльність, пов’язана з допомогою учасникам АТО, об’єднала навколо себе людей абсолютно різних спеціальностей, соціального статусу, інтересів та віку. Усі ми просто зрозуміли в один момент, що саме від нас великою мірою залежить збереження життя українських воїнів та й взагалі — існування самої країни.

Війна — найстрашніше, що може статись в житті кожного з нас.

Тим, хто побажає надати фінансову допомогу – ми гарантуємо чітку та прозору звітність у використанні усіх коштів.

Ми не хочемо обманювати нікого: безоплатним нічоно не буває і якщо вам кажуть, що все зібране до копійки йде на потреби фронту – скоріше за все це омана. На власному досвіді у цьому переконалися… На забезпечення роботи фонду, організаційні витрати йде до 20% зібраних БФ “Допомога ветеранам АТО” коштів. І те, що ми вже зробили — найкраще за все розповідає про нас можливим благодійникам.

Разом ми подолаємо ворога! Разом ми здобудемо мирне небо! Разом ми визволимо країну!

Якщо Ви розділяєте наші погляди та ідеї, зацікавлені в розвитку програм та проектів, які проводить наш Фонд, Ви можете перерахувати кошти на рахунок:

Код ЄДРПОУ:
39824201

Р/р:
26001300495065

Банк:
Філія Харківське ОУ АТ, Ощадбанк у м. Харків

МФО:
351823

Адреса: 
Україна, м.Харків, вул. Пушкінська 61

Призначення:
Добровільна пожертва на здійснення благодійної діяльності в інтересах спільноти учасників АТО, надання благодійної допомоги тим хто її потребує, впровадження необхідних виховально-патріотичних заходів для молоді та дітей

Повна назва:
Благодійна організація “Благодійний Фонд “Допомога ветеранам АТО”

 

Ми завжди відкриті до співпраці та вдячні за будь-яку підтримку.