Благодійний турнір з міні-футболу “З надією у майбутнє”

21 грудня 2017 року в спортивному комплексі «Динамо» був проведен благодійний турнір з міні-футболу “З надією у майбутнє” для діточок соціально уразливих категорій.

Проведення змагань відбувалось за ініціативою громадської організації «Благовіст 2013» під спільним керівництвом Федерації футболу Харківської області за сприяння Управління превентивної діяльності Головного Управління Національної поліції в Харківській області.

В змаганні брали участь діти учасників АТО разом з дітьми багатодітних сімей “АММА”, КЗ “КДЮСШ “Авангард” (м. Мерефа), ДЮСШ “Колос” Харківського району та ДЮСШ “Коммунар”.

Інші команди щиро переживали і підтримували команду АТОшників, тому заміну дітей з інших команд надавали охоче з ентузіазмом.

За підсумком тривалих запеклих футбольних матчів, команда дітей учасників АТО зайняли III місце.

Після турніру дітей нагородили подарунками.

Наприкінці турніру до дітей завітали гравці ФК “Металіст 1925” Олександр Півоваров та Юрій Буличев, які провели майстер-клас та автографсесію.

Громадська організація “Благовіст 2013”, відділ ювенальної превенції УПД ГУНП в Харківській області та ХОФСТ “Динамо Харків” зробили максимум для того, щоб діти відчули свято Великого футболу.

Щиро дякуємо БФ “Розвиток футболу України”, “Харківському обласному Центру “Спорт для всіх” та Євгену Красножону за СУПЕРПОДАРУНКИ для діточок-учасників турніру та  ГО “Благовіст 2013” за гарний настрій та можливість відчути єдність з командою.


НАШІ ДІТИ НАЙКРАЩІ !!!
УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *