Чемпіонат з міні футболу серед районних відділень ХОГО “Спілка ветеранів АТО”

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу, 11.03.2017 року в Дитячій-юнацькій спортивній школі “Восток” до Дня українського добровольця відбувся чемпіонат з міні футболу серед районних відділень ГО «Спілка ветеранів АТО».

У турнірі взяло участь 7 районів. За допомогою жеребкування 7 команд було поділено на 2 групи. У групі А опинилися команди Немишлянського, Слобідського, Київського та Московського районів; у групі B – Шевченківського, Холодногірського та Індустріального районів. За регламентом турніру переможці груп грають матч між собою за I-II місце, а команди, які зайняли 2-гі місця позмагаються за III місце.

Груповий турнір був дуже цікавий та насичений. Безумовний лідером групи А був Немишлянський район, який не тільки виграв усі 3 матчі, а одержав усі перемоги з різницею у 15 м’ячів. Взагалі команди групи А вразили приємними комбінаціями та великою кількістю голів, враховуючи достатню кількість чудових сейвів голкіперів.

Проте найцікавіша боротьба була у групі B. По-перше єдина нічия у турнірі була зафіксована між Шевченківським та Холодногірським районами, а по-друге право вийти у фінал отримала команда з кращою різницею забитих та пропущених м’ячів.

Усі результати групового турніру:

В результаті групового турніру за III місце отримали шанс позмагатися Слобідський та Холодногірський райони. А у фінал вийшли Немишлянський та Шевченківський райони.

Матч за III місце Холодногірський район почав дуже впевнено та переконливо, забивши швидкий гол та поступово нарощував перевагу у різниці. Слобідський район, був також сильний і швидкий, проте так і не зміг оговтатися після швидких голів, а Холодногірський крок за кроком збільшував перевагу. Як результат з рахунком 8-0 переміг Холодногірський район і зайняв III місце.

У фіналі за I і II місце змагалися дуже серйозні суперники Немишлянський та Шевченківський райони. Як лідер турніру, Немишлянський дуже швидко відкрив рахунок. Нагадаємо, що Немишлянський район виграв всі 3 матчі своєї групи, забивши 17 м’ячів. Проте це не зупинило Шевченківський район, і після чималих зусиль у другій половині зустрічі вдалося відновити рівновагу. А вже наприкінці зустрічі два швидких гола дозволили встановити переможний результат 3-1.

Усі результати фінальної частини турніру:

«Мені дуже приємно, що активність нашої громадської організації зростає. І, приємно, що, справді, ми об’єднуємось і в спортивних змаганнях, поруч відчуваємо плече побратима. Знову ми разом! Знову ми команда! І в принципі, те, що ми робимо тут у тилу, воно потрібно і там і тут і всім воно потрібно. Коли нас щодня мобілізують, і готують до всіх неприємних, і не дай бог неприємних моментів. Я всіх вітаю зі святом спорту. З перемогою»- сказав Юрій Корсунов.

Висловлюємо подяку за підтримку та допомогу:

Військовому комісаріату Індустріального району Жидкову Олександру Олексійовичу,

Директору Харківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Індустріального району Фоменко Олександру Валерійовичу,

Директору МК ДСШ «Восток» Гуренко Ігорю Володимировичу,

Заступнику директора МК ДСШ «Восток» Егіній Тамарі Данилівні,

Доктору МК ДСШ «Восток» Ростаргуєву Олександру Леонтійовичу,

Доктору ГО «Спілка ветеранів АТО» Філіппову Сергію Анатолійовичу,

Суддям обласної федерації футболу Запорізькому Артему Анатолійовичу і Глущаку Сергію Юрійовичу.

Зіграли добре.

Вітаємо з перемогою Шевченківський район – I місце,

Немишлянський район – II місце,

Холодногірський  район – III місце.

Дякуємо хлопцям – вони молодці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *