Діти багатодітних сімей до Дня перемоги приготували кон обереги для учасників АТО

9 травня 2018 року у приміщені кінотеатру “Боммер”  проведено урочистий захід присвячений Дню перемоги куди були запрошені учасники АТО НГУ – члени ХОГО “Спілки ветеранів АТО”.

Для учасників АТО був організований концерт. Діти танцювали та співали, також не забули і про тих воїнів, які виконують свої службові обов’язки на сході нашої країни, тому приготували для них обереги, які зробили своїми руками і вклали в кожен частинку своєї душі і наповнили любов’ю, щоб вони оберігали захисників від будь-якого лиха.

У теплій та дружній атмосфері час пройшов непомітно. Позитивні враження, які всі отримали від зустрічі, залишаться надовго не тільки в пам’яті, але і в серці кожного.

Щиро дякуємо всім багатодітним сім’ям в особі президенту Харківській громадській організації багатодітних та малозабезпечених сімей “ФеМеЛі” Скребуовій Ірині Володимирівні за теплий прийом, патріотичний дух і підтримку військовослужбовців.

Окремо дякуємо Царевській Златі Віталівній режисеру постановнику цього чудового заходу.

Минають роки, віки, тисячоліття, змінюється світ та поки триватиме життя на землі незмінними залишатиметься Любов й Добро, які випромінюють і несуть такі люди як ви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *