Діти учасників АТО поїхали до наметового табору “Табір миру”

21 червня 2017 року представники (волонтери) ХОГО «Спілка ветеранів АТО» спільно з волонтерами ГО”Астерікс”, організаторами проекту СМГО «Центр європейських ініціатив», партнерами проекту «Управління молоді та спорту СОДА», «Центр дозвілля молоді Сумської міської ради» та «Сумській обласний центр відпочинку, оздоровлення та туризму», яка щоліта організовує наметовий табір «Сузір’я»  за фінансовою підтримкою “International ALERT”  відправили дев’ять дітей учасників АТО з Харківщини в наметовий табір «Табір Миру – Суми», який розташований неподалік  с. Мокриця , Краснопільського району, Сумської області (30 км від м. Суми).

«Табір Миру» це програма, що має на меті просування культури миру та побудови простору для діалогу та розуміння між молоддю з різних регіонів України, створення атмосфери довіри і відкритої комунікації в поєднанні зі змістовним та цікавим літнім відпочинком.

Всі витрати на організацію табору та включені до програми заходи, харчування, страхування від нещасного випадку та відшкодування вартості квитків з місця проживання до м. Суми та зворотно оплачуються програмою.

Відпочинок триватиме з 21 червня по 05 липня 2018 року.

Якщо у когось є бажання приєднатися і відправити дітей в такий табір або в інші запропоновані, не соромтеся! Приєднуйтесь!

Звертайтеся за тел.: (067) 992-07-25 Марія або (099) 048-62-96 Ольга.

Із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання.

Для нас важливо, щоб проведення часу в таборах для наших дітей було не тільки просторим, але і корисним …

Дякуємо Анжеліки Ібрагімовії, представникам ХОГО “Спілка ветеранів АТО” та волонтерам за співпрацю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *