Діти учасників АТО вирушили до Польши

Діти учасників АТО вирушили у подорож до Польши, щоб разом з своїми однолітками з Польщі поглиблювати міжкультурний діалог, який сприятиме відкритим та толерантним відносинам.

Учасники програми досліджуватимуть спільні корені, боротимуться з історичними та сучасними упередженнями та стереотипами.

“Активіст(к)и з України вирушають в освітню подорож до Польщі задля розробки спільних дій до Дня Миру. До обіду перетнемо кордон, а о 4 годині дня вже плануємо бути в Кракові, звідки вирушимо в Конінки”, – написав на своїй сторінці голова правління організації “СТАН” Yaroslav Minkin

Маємо чудову новину, для всіх бажаючих опинитись на місці наших учасників, вже скоро буде розпочато набір на освітній візит в листопаді, слідкуйте за постами та подіями на сторінці СТАН \ STAN art group

Візит української молоді у Конінкі організовує ГО “МО “СТАН” спільно з польською фундацією Instytut Europejski Pro Futuro Europae в рамках проекту “Learning for understanding”.

Навчальні візити здійснюються за сприяння Польсько-Української ради обміну молоддю. Вони є продовженням довготривалого проекту “Сприяння діалогу та примиренню в регіонах України”, який реалізовує організація “СТАН”, за підтримки фонду National Endowment for Democracy.

Дякуємо директору “Астерікс” Анжеліки Ібрагімовії, представникам ХОГО “Спілка ветеранів АТО” та волонтерам за співпрацю.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *