До дня добровольця учасники АТО отримали документи на право власності

14 березня 2018 року у приміщені актової зали Департаменту Агропромислового розвитку Держпрому до Дня українського добровольця бійці АТО отримали у використання 82 земельні ділянки для ведення садівництва та 63 – для ведення особистого селянського господарства.

Разом із першим заступником голови Харківської ОДА Беккером М. Л. та головою ГУ Держгеокадастру у Харківській області Оберемком Є. А. вшанували хвилиною мовчання героїв, що нажаль не повернулись з поля бою, а також привітали присутніх зі святом і урочисто передали документи на 82 земельних ділянки під ОСГ у Великобурлуцькому районі Харківської області та 63 земельні ділянки під садівництво у Дергачівському районі Харківської області.

За словами начальника ГУ Держгеокадастру в Харківській області Євгена Оберемка, ділянки для ведення особистого селянського господарства знаходяться за межами населених пунктів Великобурлуцької селищної ради, ділянки для ведення садівництва – в садовому товаристві «Пересічанська слобода» в Дергачівському районі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *