Мати загиблого ветерана АТО Животченко Костянтина отримала земельну ділянку площею 0,10 га у Дергачівському районі

18 січня, в актовій залі Департаменту Агропромислового розвитку Держпрому відбулася видача ветеранам АТО наказів про передачу у власність земельних ділянок.

Участь у заході приймали голова ХОГО “Спілка ветеранів АТО” Федоров Павло Борисович,  радник голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличной Юрій Корсунов, перший заступник голови ХОДА Беккер Марк Львович, В. о. начальника управління Держгеокадастру у Харківській області Саранча Василь Іванович, учасники АТО та члени родин загиблих.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв, що нажаль не повернулись з поля бою внаслідок російської агресії на сході країни.

Близько 58  учасників АТО/ООС – військових НГУ, ЗСУ та інших військових формувань отримали накази про передачу у власність земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва на території Дергачівської міської ради Дергачівського району Харківської обл. З яких 1 земельну ділянку для ведення індивідуального садівництва площею 0.10 га отримала родина ( мати Лідія Василівна Животченко) загиблого ветерана АТО Животченко Костянтина Миколайовича.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *