“Перший АРТ-Фестиваль Пісочної творчості Пісок-фест”

У селищі Пісочин з 2 по 4 червня під відкритим небом, на березі річки Уди відбувся, «Перший арт-фестиваль пісочного творчості Пісок-Фест».
На заході були присутні представники ХОГО “Спілка ветеранів АТО”, учасники АТО зі своїми родинами, гості села та м. Харкова.

Фестиваль був дуже цікавим.  Приїжджі групи, такі як Шура Жмур, Чи я люстра, Срібна куля, Муzика Vетра, Прийшли по оголошенню, Рикошет, Sound Breeze, Shklo, Дюжина, М’яч, Олександр, Сабадаш & компанія, Євшан Зілля, Ярі, Очеретяний кіт. А також свято будуть супроводжувати відомі діджеї: Ediger, Makrovskiy, Igor Spaceman, Alex Vimal, Dmitriy Fust, Dikson and MC Denny Di виконували музичні композиції.

Дітям дуже сподобалося кататися на човні і дивитися майстер-клас пісочної анімації.

“Активну участь в організації та приведення в порядок території взяли наші побратими, безпосередньо керівник Пісочинського відділення Андрій Фоменко, який силами своїх друзів, побратимів, жителів Песочина упорядкував пляж сказав заступник голови ХОГО “Спілка ветеранів АТО” Юрій Корсунов. Спільними зусиллями ми покажемо, що в Пісочині буде вогнище цивілізованого, культурного відпочинку і дозвілля -додав він.”

Дякуємо  Чернобаю О.О. Пісочинської селищної ради за  наданий пляж для учасників АТО та за співпрацю, учасникам АТО, безпосередньо керівнику  Пісочинського відділення Андрій Фоменко, які допомогли в очищенні пляжу і приведення його в цивільній вид та жителям Пісочіна за підтримку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *