Сім’ї учасників АТО були на майстер-класі Дмитра Карпачева

Вчора, 05 червня 2018 року Дмитро Карпачев приїхав до Харкова з майстер-класом на тему “Чому дитина веде себе погано і що з цим робити?”

Дмитро Карпачев займається питаннями дитячої психологічної психології та допомагає батькам знайти мову зі своїми дітьми.

На майстер-клас були запрошені сім’ї учасників АТО. У кожній сім’ї є дитина, а де і два, і три, і бувають ситуації, пов’язані з вихованням, які ми не в змозі вирішити.

Дмитро Карпачев став відомим, коли почав вести деякі телевізійні шоу на каналі СТБ.
Всім подобається його спосіб ведення, його розсудливість, його розумні і правильні поради. Він не просто телеведучий, він ще й досвідчений психолог, тренер з НЛП.

“Полагаю, что нет детей, которые хоть иногда, с точки зрения родителей, не ведут себя плохо. Причем очень часто родители не понимают почему дети так поступают. Понимание истинных причин плохого поведения поможет родителям в корне изменить в лучшую сторону свои отношения с ребенком.”- пише Дмитро Карпачев на своїй сторінці у Facebook.

Дмитро дуже просто й нагляно все пояснював та надав дуже багато прикладів. Сподіваємось, що майстер-клас дуже допоміг сім’ям і на деякі речі батьки стали дивитися зовсім іншими очима.

ХОГО “Спілка ветеранів АТО” не втомлюється  дякувати  Єкатерині Репяховій за надану можливість відвідати майстер – клас, Ви робите добрі справи. Для сімей учасників АТО – це дуже важливо.

Особисто дякуємо Дмитру Карпачеву за повчальну лекцію щодо виховання дітей та змогу побачити особисті помилки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *