Учасники АТО завітали на Всеукраїнську юнацьку військово-патріотичну гру “Джура”

Сьогодні, 16 серпня 2017 року учасники АТО, представники ГО “Спілка ветеранів АТО” разом із представниками Обласної станції юних туристів завітали до табору Всеукраїнської юнацької військово-патріотичної гри “Джура”, фінальний етап якої випало честь приймати саме Харківській області.
Атмосфера спорідненості, патріотизму, відданості Україні та її традиціям козацтва – ось що перше зустріло нас в цьому таборі. Ті емоції, що виникали в нас від щирих посмішок дітей та того інтересу, з яким вони слухали історії ветеранів АТО важко передати словами. А спільний спів гімну України поставив завершальний приємний акорд сьогоднішнього вечора.
Найактивніших дітей було заохочено подяками ГО “Спілка ветеранів АТО” та збірками віршів і малюнків дітей “Мрії про Україну”. 


Від усієї спільноти ветеранів велике спасибі організаторам, викладачам, дітям та усім, хто має відношення до цього заходу!
Саме завдяки військово-патріотичному вихованню дітей на принципах любові до України, поваги до її традицій і історії ми впевнено переможемо ворога!
Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *