В Пономаренківській ЗОШ I-III ступенів Роганської селищної ради Харківського району відбувся урочистий концерт присвячений Дню збройних сил України

В Пономаренківській ЗОШ I-III ступенів Роганської селищної ради Харківського району Харківської області відбувся урочистий концерт, присвячений Дню збройних сил України.

Не передати словами ті емоції, які виникли під час виступу цих талановитих дітей: історія українського війська від скіфів до теперішнього часу, патріотичні вірші, українські пісні і в довершенні – сильна та чуттєва “Повертайся живим”, після якої навіть я не зміг втримати сліз. Саме заради цих наступних поколінь українців варто жити, героїчно захищати країну і саме заради них не страшно загинути!

Окрім того, дітки намалювали малюнки та зібрали кошти для поранених бійців, що знаходяться у військовому шпиталі. Мені безмежно приємно усвідомлювати, що рівень патріотизму серед молоді та дітей значно підвищюється.

Учасники АТО ГО “Спілка ветеранів АТО” привітали усіх зі святом та передали до шкільного музею книгу “Бій за Україну” з фотографіями учасників АТО Харківського району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *