Відбулося жеребкування земельних ділянок для ведення садівництва для учасників АТО поблизу с. Пересічне

11 серпня 2017 року о 17.00  у приміщенні актової зали Держпрому відбулося жеребкування земельних ділянок для ведення садівництва для учасників АТО. Земельний масив, у якому 120 воїнів-патріотів отримають земельні ділянки призначенням для ведення індивідуального садівництва розміром до 0,12 Га знаходиться безпосередньо біля с. Пересічне Дергачівського району Харківської області. Усі ділянки знаходяться у мальовничій місцевості (поруч ліс, джерельце), неподалік від траси Харків-Суми, на відстані близько 15 км від Харкову у вже існуючому садівничому кооперативі, який найближчим часом буде відповідним чином перереєстрований.

Звертаємо увагу громади учасників війни за незалежність, що цей захід став можливий завдяки плідній співпраці ГО “Спілка ветеранів АТО” та головного управління ДержГеоКадастру у Харківській області  – не зважаючи на ті практичні складнощі, що викликало прийняття Кабміном Стратегії управління земельними ресурсами. На цей час по всій Україні фактично призупинена видача та оформлення земельних ділянок учасникам АТО в результаті прийняття постанови №413 від 07 червня 2017 року(http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/413-2017-%D0%BF).

Але у Харківській області за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та завдяки роботі проекту “Порада. Підтримка. Допомога”, який реалізується разом з МБФ “Відродження, ГО “Спілка ветеранів АТО”, триває робота по виявленню вільних земельних масивів у складі вже існуючих садівничих кооперативів – що і допомагає у реалізації таких заходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *