Відкриття меморіальної дошки старшому солдату 92 окремої механізованої бригади Олегу Олександровичу Чепеленко

 8 квітня, відбулося відкриття меморіальної дошки в Комунальному закладі «Люботинська спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів “Дивосвіт”» на честь загиблого бійця 92-ї окремої механізованої бригади Олега Чепеленко.

Вшанувати пам’ять Олега прийшли ХОГО «Спілка ветеранів АТО», вчителі, учні школи. Почесне право відкрити пам’ятну дошку надали виконуючи обов’язки директора Лідії Чумак та керівнику патриотичного виховання ХОГО “Спілка ветеранів АТО” Павлові Федорову.

Пам’ять Олега вшанували хвилиною мовчання. Її освятив, Єпископ Харківський і Богодухівський УПЦ КП Митрофан.

Олег Олександрович Чепеленко народився 25 травня 1987 року у с. Лукащівка Близнюківського району Харківської області. Він був єдиною дитиною у батьків.

«Ми сьогодні відкрили пам’ятну дошку загиблому воїну АТО, герою України. Хлопцю, який віддав життя за нашу країну – сказала Лідія Чумак виконуюча обов’язки директора. Олег підірвав себе на «розтяжці» разом із російськими бойовиками. За званням він – старший солдат, але в душі – був вчителем інформатики і праці. Нам є на кого рівнятися. Він віддав своє життя недаремно за нас усіх, щоб ми могли жити спокійно»,- додала Лідія Чумак.

Дякуємо харківському скульптору Олександру Рідному за виконання меморіальної дошки, яка була виконана за ескізом дітей інтернату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *