Відкриття виставки «Українська традиційна писанка»

Відкрилася виставка творчого конкурсу «Українська традиційна писанка» в Комунальному закладі «Люботинська спеціалізована школа – інтернат I-III ступенів “Дивосвіт”».

На відкритті були присутні ХОГО «Спілка ветеранів АТО», Єпископ Митрофан, працівники та школярі Люботинської школи –інтернат “Дивосвіт” та гості Люботину.

Для дітей був проведен майстер – клас по розписуванню писанки.

«В творчому конкурсі прийняли участь школярі Харкова та Харківської області. Конкурс тривав цілий місяць. Після якого були підведенні підсумки і діти були нагородженні дипломами, грамотами та подяками від школи “Дивосвіт”- говорить Лідія Чумак виконуюча обов’язки директора школи –інтернат.

«ХОГО «Спілка ветеранів АТО» разом з Люботинською школою – інтернат “Дивосвіт” провели конкурс для школярів Харкова та Харківської області. Було безліч різноманітних писанок. Всі роботи дуже яскраві. Були такі роботи, що в якийсь момент здавалося, що вони ось-ось оживуть – говорить Павло Федоров керівник патріотичного виховання ХОГО «Спілка ветеранів АТО». Після підсумків, учасники отримали подяки, грамоти та подарунки від ХОГО «Спілка ветеранів АТО». Нам дуже приємно, що діти своїми роботами, своєю творчістю та майстерністю проявили та передали почуття історії і культурі країни, традиційної української писанки, як символу України, пам’яті про рідну землю, рідний край» – додав він.

Дякуємо за плідну  спільну роботу у розробці конкурсу ХОГО “Спілка ветеранів АТО”, працівників Комунального закладу «Люботинська спеціалізована школа – інтернат I-III ступенів “Дивосвіт”», обласному та міському департаменту освіти і православної  церкви Київського Патріархату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *