Патріотичне виховання молоді Харківщини

З 19 лютого по 23 лютого 2017 року ХОГО “Спілка ветеранів АТО”  проводили патріотичне виховання для школярів Харкова та Харківської області на виставці “Якби не війна” в інформаційно виставковому центрі “Бузок”.

122 історії, 146 героїв, 8 блоків волонтерського фото проекту “Якби не війна” – це історії життя “звичайних” людей, які живуть серед нас.

Маса цікавих зустрічей з учнями шкіл та інтернатів Харківщини! Приходили наші “старі” знайомі!

Двічі різними групами приїжджали і наші постійні друзі-діти інтернату “Дивосвіт”!

Запам’яталася зустріч з дівчатами – патріотами зі Слов’янська і Криму! Приходили кадети -дисципліна, порядок і непідробний інтерес до експозиції!

Було дуже приємно бачити дітей, які із задоволенням дивилися та слухали історії  про тих героїв, які мало відомі нашому суспільству.

Із захватом слухали історії про те, як війна калічить тіла, але звеличує душі. Про 25 героїв-янголів, які спостерігатимуть за нами с небес. Історії про те, як отримані важкі травми. Про людей, які попри все не втрачають здатності любити і мріяти. Історії про кохання всупереч війни. Історії про те, що не обов’язково бути військовим, не обов’язково бути чоловіком, щоб тримати в руках зброю аби захищати свою землю.

Після відвідин виставки і бесід з АТОшниками кількість друзів збільшилася в безліч разів! Задоволення від спілкування -обопільне! Чудові діти в Україні! Розумні, відкриті до спілкування, добрі, здатні до співпереживання!

Завершилася виставка проекту “Якби НЕ війна”!

Дуже багато приємних спогадів та безліч хороших відгуків від людей, які  відвідали її.

Це зміцнює віру в те, що все у нас вийде!

Зміцніє Україна!

Настане мир і процвітання!

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *