Порада. Підтримка. Допомога

Разом із МБФ “Відродження” та ГО “Спілка ветеранів АТО” на протязі 6 місяців у 2016 року був реалізований проект безоплатної юридичної допомоги учасникам АТО “Порада. Підтримка. Допомога”. В рамках цього проекту учасники АТО мали можливість отримання як індивідуальних, так і групових консультацій з приводу оформлення УБД, відповідних пільг згідно Закону України “Про статус ветерана війни”, підготовки належних документів для оформлення інвалідності та багатьох інших юридичних питань. Окремим напрямком роботи проекту було надання консультативної та юридичної допомоги у оформленні земельних ділянок цій категорії громадян.
Підсумки роботи проекту:

Взагалі безоплатні юридичні консультації отримали 216 учасників АТО, було проведено 22 групові консультації за найбільш загальними та запитуваними проблемними напрямками.
За допомогою програми більше ніж 1 550 учасників АТО мали змогу оформити земельні ділянки у власність – як для ведення садівництва, забудови, так і для ведення особистого селянського господарства. Також в результаті роботи даного проекту було зареєстровано 5 садівничих кооперативів учасників АТО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *