Відбулася видача наказів про передачу у власність земельних ділянок учасникам АТО

Вчора, 18 травня у приміщенні актової зали Департаменту Агропромислового розвитку Держпрому  ветерани АТО отримали накази про передачу у власність земельних ділянок та  про надання дозволів на розробку документації із землеустрою.

У заході приймали участь перший заступник голови ХОДА Беккер Марк Львович, в.о. голови Держгеокадастру України Колотілін Олександр Костянтинович, голова управління Держгеокадастру у Харківській області  Оберемок Євген Анатолійович, військовий комісар Харківської області Калгушкін Юрій Леонідович, почесний голова ХОГО “Спілка ветеранів АТО” Сергієв Олександр Сергійович, учасники АТО та члени родин загиблих.

Під час проведення заходу керівникові управління  ДержГеокадастру Харківської області Оберемку Євгену Анатолійовичу, була вручена грамота від командувача сухопутних військ ЗСУ Генерала-полковника С. М. Попко за ефективну та послідовну роботу щодо надання постійної допомоги у виділенні земельних ділянок учасникам АТО.

Накази на передачу у власність отримали 147 учасників АТО: 65 – для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів Камянської сільської ради Ізюмського району та 82 – для ведення садівництва за межами населених пунктів: Пересичанської селищної ради Дергачівського району, Пісочінської селищної ради Харківського району, Скрипаївської сільської ради Зміївського району, Люботинської міської ради.

Зокрема, 2 земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства в Ізюмському районі отримала родина ( дружина Наталія Рожок та мати Тетяна Козловська) загиблого ветерана АТО Сергія Бризгайло та 1 земельну ділянку для ведення садівництва в Харківському районі – родина (дружина Юлія Литвинова) загиблого ветерана АТО Івана Литвинова.

Крім цього, 54 учасника АТО отримали накази про надання дозволів на розробку документації із землеустрою земельних ділянок для ведення садівництва за межами населених пунктів Дергачівської міської ради Дергачівського району.

Щиро дякуємо ГО “Спілка ветеранів АТО” та головному управлінню ДержГеоКадастру у Харківській області за допомогу в реалізації цих проектів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *